
Сковорода-гриль, антипригарне покриття, чорна, 28x28 см, HEMLAGAD, 305.809.03
1 586 ₴
- Под заказ
- Код: 305.809.03
Отправка с 30 мая 2026Сковорода-гриль, антипригарне покриття, чорна, 28x28 см, HEMLAGAD, 305.809.03
Сковорода, яка дозволяє вам милуватися ідеальними, неймовірно апетитними смужками гриля на вашій їжі цілий рік. Керамічне золь-гелеве покриття робить його простим у використанні та очищенні. Його важко не любити.
Страви, смажені на цій сковороді, утворюють апетитні на вигляд смужки.
Міцне золь-гель керамічне покриття зменшує ризик пригорання та прилипання їжі.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Канавки полегшують зливання залишків жиру.
Алюміній рівномірно та ефективно розподіляє тепло, що дозволяє легко регулювати температуру, щоб їжа не пригоріла та не злиплася.
Надзвичайно товсті стінки та дно рівномірно розподіляють тепло та гарантують кулінарний успіх.
Посуд легкий, тому ним можна легко маневрувати, коли він наповнений їжею.
Ручка полегшує підняття посудини
Можна зручно підвісити та зберігати завдяки отвору в ручці.
Використовуйте лише дерев'яний або пластиковий посуд без гострих країв.
Виріб має антипригарне покриття, яке не містить політетрафторетилену (PTFE) або інших пер- та поліфторалкильних речовин (PFAS).
Перед першим використанням виріб слід попрати.
Матеріали
Основні частини: алюміній, керамічне антипригарне покриття Sol-gel, силіконова фарба Ручка: фенольний пластик, поліуретановий пластик Протипожежний щит: алюміній, порошкове покриття Диск: нержавіюча стальДогляд
Тільки ручне прання.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Розміри
- Довжина : 28 см
- Ширина : 28 см
- Висота : 4 см
- Довжина з ручками : 48 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Квадратная |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Длина посуды | 48 см |
| Ширина посуды | 28 см |
| Высота стенок | 4 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Антипригарное покрытие | Керамика |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Материал ручек | Пластик |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | IKEA |
- Цена: 1 586 ₴





