
Сковорода-гриль, чавунна, 28x28 см, ікеа, VARDAGEN, 205.606.70
3 164 ₴
- Под заказ
- Код: 205.606.70
Отправка с 30 мая 2026Сковорода-гриль, чавунна, 28x28 см, ікеа, VARDAGEN, 205.606.70
Радість їжі для поколінь. Чавунний посуд VARDAGEN рівномірно розподіляє тепло та ідеально підходить для приготування на конфорках та в духовках. Смак, як у минулі часи, та довговічність на багато років.
Чавун добре розподіляє тепло, довго підтримує потрібну температуру сковороди та рівномірно підрум'янює їжу.
Продукт підходить для всіх типів плит/варильних поверхонь, включаючи індукційні.
Надзвичайно товсті стінки та дно рівномірно розподіляють тепло та гарантують кулінарний успіх.
Дві ручки полегшують підняття посудини.
Виріб повністю виготовлений з металу, тому його можна використовувати в духовці.
15-річна гарантія. Дивіться умови гарантійного брошури.
Продукт попередньо покритий рослинною соєвою олією.
Щоб замаринувати чавунну каструлю/сковорідку, натріть усі поверхні олією. Потім нагрівайте каструлю/сковорідку в духовці або на плиті до максимальної температури 150°C протягом щонайменше години. Дайте охолонути та витріть зайву олію.
Якщо виникла іржа або плями від їжі, або якщо їжа пригоріла та прилипла до поверхні, каструлю/сковорідку можна очистити сталевою ватою або грубою губкою, а потім повторно приправити.
Для економії енергії оберіть пальник або поле меншого або рівного діаметра.
Матеріали
чавун, оліяДогляд
Тільки ручне прання.
Можна використовувати на газовій плиті.
Можна використовувати на індукційній варильній поверхні.
Можна використовувати на склокерамічній плиті.
Можна використовувати на чавунній варильній поверхні.
Можна використовувати в духовці.
Каструля/сковорідка нагрівається під час приготування. Тому завжди використовуйте прихватки під час перенесення.Не піддавайте каструлю/сковорідку різким перепадам температури, наприклад, не ставлячи її безпосередньо на гарячу плиту.
Розміри
- Висота : 5 см
- Довжина : 28 см
- Ширина : 28 см
- Довжина з ручками : 53 см
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Сковорода-гриль |
| Состояние | Новое |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Материал | Чугун |
| Форма | Квадратная |
| Верхний диаметр посуды | 28 (см) |
| Длина посуды | 53 см |
| Ширина посуды | 28 см |
| Высота стенок | 5 см |
| Съемная ручка | Нет |
| Крышка | Нет |
| Количество ручек | 1 |
| Индикатор нагрева | Нет |
| Подходит для индукционных плит | Да |
| Производитель | IKEA |
- Цена: 3 164 ₴







