Косметичка, ікеа, SKOGSSALLAT, 706.118.65
Розпочніть свій день чудово з косметички SKOGSALLAT у яскраву червоно-білу смужку. Чотири відділення допоможуть вам організувати все, щоб ви могли легко знайти речі навіть поспіхом.
Внутрішній матеріал легко підтримувати в чистоті – достатньо просто протерти його.
Петля збоку дозволяє повісити сумку на гачок, коли вона не використовується.
Легко застібається на синю блискавку того ж кольору.
Одне велике та три менших внутрішні відділення дозволяють упорядкувати ваші гігієнічні засоби.
Матеріали
100% поліестер (мін. 90% перероблений)
Догляд
Машинне прання за максимальної температури 30°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Глибина : 10 см
- Висота : 21 см
- Ширина : 30 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Косметичка |
| Пол | Унисекс |
| Цвет | Красный |
| Материал | Полиэстер |
| Количество отделений | 4 |
| Тип застежки | Молния |
| Ручки | Нет |
| Зеркало в комплекте | Нет |
| Плечевой ремень | Нет |
| Петелька для подвешивания | Да |
| Высота | 210 мм |
| Ширина | 300 мм |
| Глубина | 100 мм |
| Вес | 70 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 242 ₴



