Килимок для взуття,46x35 cm,BAGGMUCK,405.737.56
Акуратний килимок для взуття BAGGMUCK ідеально підходить для невеликих вузьких коридорів, де кожен сантиметр на рахунку. Він вміщує 2 пари взуття та допомагає захистити підлогу від бруду та води в дощові дні.
Використання килимка для дверей захистить вашу підлогу від бруду та піску.
Полегшує очищення полиць для взуття та шаф – просто зніміть килимок і протріть його.
Піднятий край гарантує, що бруд і вода залишатимуться на килимку.
Його розмір ідеально відповідає вішалки для одягу з полицею для взуття ÄLGANÄS.
Підходить для шаф PAX глибиною 35 см.
Матеріали
Поліпропілен (мін. 20% переробленого)Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою, сухою тканиною.
Розміри
- Довжина : 46 см
- Ширина : 35 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Форма | Квадратная |
| Материал верха | Пластик |
| Основа | Полипропилен |
| Длина | 460 мм |
| Ширина | 350 мм |
| Высота | 20 мм |
| Цвет | Черный |
| Водоотталкивающие свойства | Да |
| Вес | 300 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 152 ₴






Отправка с 30 мая 2026