Набір постільної білизни, "Хмаринки", ікеа, 150x200/50x60 cm, EKPURPURMAL,405.470.03
Цей комфортний комплект постільної білизни дозволить вам спати як у хмарах. Тканина виготовлена з суміші переробленого поліестеру та натуральної бавовни, тому вона не мнеться, дихає та вбирає вологу. Солодких снів!
Суміш бавовни та поліестеру створює міцний матеріал, який легко прасувати. Бавовна дихає та поглинає вологу, тоді як поліестер не сідає, швидко сохне та не мнеться.
Поліестер у цій тканині на 100% перероблений.
Підковдра з пластиковими застібками знизу.
Наволочка із застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 120
Кількість ниток – це кількість ниток, що використовуються на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
65% бавовна, 35% поліестер (100% перероблений)
Догляд
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, за нормальної температури (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 150°C.
Не піддавати хімічному чищенню.
Розміри
- Кількість наволочок : 1 шт.
- Довжина наволочки : 50 см
- Ширина наволочки : 60 см
- Щільність нитки: : 120 / дюйм²
- Довжина підковдри : 200 см
- Ширина підковдри : 150 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Односпальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 120 г/м2 |
| Цвет | Синий |
| Тематика декора, рисунка | Природа, пейзажи |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Подарочная упаковка | Да |
| Усадка | 35 % |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 150 см |
| Длина простыни | 200 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 65 % |
| Полиэстер | 35 % |
| Дополнительные характеристики | |
| Карман пододеяльника | Без застежки |
| Карман наволочки | На кнопках |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 712 ₴/комплект






