Банка з кришкою, 1.1 л, ікеа, EKLATANT, 903.766.02
Герметична банка з кришкою. Ідеально підійде для сухих продуктів. Банка підійде на чай, каву, цукор, сіль.
Ви можете поставити одне на інше.
Матеріали
скло, бамбук, прозорий лак, силіконова гума
Догляд
Кришка
Тільки ручне прання.
Скло
Можна мити в посудомийній машині.
Розміри
- Висота : 18 см
- Діаметр : 10 см
- Місткість : 1,1 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Банка |
| Применение | Универсальное |
| Материал | Стекло |
| Форма | Круглая |
| Цвет | Прозрачный |
| Объем | 1100 л |
| Диаметр | 100 мм |
| Длина | 180 мм |
| Высота | 180 мм |
| Количество предметов в наборе | 1 |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 428 ₴




Отправка с 30 мая 2026