
Стелаж IKEA LACKO металевий вуличний 61*160см LÄCKÖ 201.518.37
2 950 ₴
- Под заказ
- Код: 201.518.37
Отправка с 30 мая 2026Стелаж металевий вуличний 61*160см LÄCKÖ LACKO 201.518.37
Серія LÄCKÖ, натхненна традиційними кованими меблями, має в собі щось, безсумнівно, романтичне. Меблі, що належить до неї, не потребують особливого догляду, завдяки чому у вас залишиться більше часу, щоб подрімати або мріяти наяву в саду.
Завдяки регульованим ніжкам він стійко стоїть навіть на нерівній підлозі.
Матеріали, з яких виготовлені садові меблі, потребують лише невеликого обслуговування.
Легко підтримувати в чистоті - просто протріть вологою ганчіркою.
Ми рекомендуємо кріпити меблі до стіни.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; завжди використовуйте гвинти та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Залежно від місцевих умов, продукт після використання може бути призначений для переробки або відновлення енергії.
Матеріали
сталь, Поліефірне порошкове покриттяДогляд
Очищення: м'яким мильним розчином.
Догляд: не вимагає спеціального лікування.
Зберігання: Якщо можливо, зберігайте меблі в сухому і прохолодному місці в приміщенні. Якщо ви тримаєте його на вулиці, поставте в нахилене положення або краще використовуйте водонепроникні чохли. Забезпечте хорошу вентиляцію і запобігайте вологості.
Розміри
- Ширина: 61 см
- Глибина: 32 см
- Висота: 160 см
- Навантаження на полицю: 24 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Страна производитель | Польша |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Тип стеллажа | Многоярусный |
| Максимальная высота стеллажа | 160 мм |
| Минимальная высота стеллажа | 160 мм |
| Максимальная нагрузка на полку | 24 кг |
| Максимальное количество ярусов | 4 шт |
- Цена: 2 950 ₴




