
Гамак на металевій основі сіро-білий IKEA BOCKON / HAMNON 594.957.73
9 367 ₴
- Под заказ
- Код: 594.957.73
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Гамак на металевій основі сіро-білий BOCKON / HAMNON 594.957.73
Зробіть свій сад місцем тиші та спокою за допомогою зручного гамака. Але не забудьте про сонцезахисний крем – ніколи не знаєте, як довго ви захочете лежати і розслаблятися.
Тканина з поліестеру, з якого щонайменше 90% перероблена - міцний матеріал, який був протестований, затверджений і не містить шкідливих речовин і добавок.
BOCKÖN - це міцна стійка для гамака, виготовлена з оцинкованої сталі, яка забезпечує стабільність.
Ніжне розгойдування полегшує розслаблення тіла і розуму.
Тканина в частині гамака, на якій ви лежите, виготовлена з переробленого поліестеру. Використання відходів як сировини наближає нас до більш сталого майбутнього.
Матеріали
Підставка для садового гамака
Стійка/ NOTRANS: Оцинкована сталь, поліефірне порошкове покриття Гачок: сталь, оцинкованаГамак
Тканина: 100% поліестер (мінімум 90% з переробки) Мотузка: 100% поліпропілен З міркувань безпеки ми рекомендуємо, щоб найглибша точка гамака була встановлена приблизно на 60 см над землею.Розміри
Довжина: 308 см Ширина: 100 см Висота: 123 см Максимальне навантаження: 120 кгХарактеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Тип гамака | Одноместный |
| Возрастная группа | Для детей и взрослых |
| Тип ложа | Цельное полотно |
| Материал ложа | полиэстер |
| Навес | Не предусмотрен |
| Каркас (стойка) | Есть |
| Защитная антимоскитная сетка | Не предусмотрена |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Цвет | Серый |
| Габаритные размеры гамака | |
| Длина | 3080 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 1230 мм |
| Вес | 16 кг |
| Комплектация гамака | |
| Чехол для хранения и транспортировки | Нет |
| Матрас | Нет |
Информация для заказа
- Цена: 9 367 ₴


