Органайзер з кришкою, прозорий, 17x10 cм, GLIS, 404.661.48
Організація дрібних іграшок та настільного приладдя може бути складним завданням. Ці 3 барвисті контейнери з кришками, що складаються один на один, із задоволенням зберігатимуть усі ваші речі організовано, поки вони знову не знадобляться вам або вашій дитині.
Ідеальне місце для зберігання ручок, олівців та інших дрібних предметів.
Їх можна складати один на одного, щоб вони займали менше місця під час зберігання.
Залежно від місцевих умов, продукт може бути призначений для переробки або рекуперації енергії після використання.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик, поліпропіленовий пластик
Догляд
Протріть м’яким миючим засобом
Розміри
- Довжина : 17 см
- Ширина : 10 см
- Висота : 8 см
- Кількість в упаковці : 3 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Органайзер/бокс |
| Назначение | Универсальное |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Белый |
| Длина | 170 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 80 мм |
| Количество предметов в наборе | 3 |
| Производитель | IKEA |
| Количество отсеков | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 165 ₴


