
Декоративна миска, синя, 24 см, ikea, HÄCKPOPPEL, 705.749.38
836 ₴
- Под заказ
- Код: 705.749.38
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Декоративна миска, синя, 24 см, ikea, HÄCKPOPPEL, 705.749.38
Органічні форми привносять у дім природну, заспокійливу атмосферу. Скляна чаша HÄCKPOPPEL натхненна шведськими озерами та має плавну форму, яка відображає ніжні брижі на гладенькій поверхні води.
Наповніть миску прикрасами або використовуйте її окремо як гарний предмет.
Сировину, що використовується в цьому продукті, можна переробляти. Перевірте правила переробки відходів вашої місцевої громади та дізнайтеся, чи є у вашому районі пункти переробки.
Матеріали
скло
Догляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 4 см
- Довжина : 32 см
- Ширина : 24 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Миска |
| Форма | Фигурная |
| Материал миски | Стекло |
| Длина миски | 32 см |
| Ширина миски | 24 см |
| Высота миски | 4 см |
| Цвет | Синий |
| Крышка | не предусмотрена |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 836 ₴

