Рожева ваза, 21 см, ikea, GRADVIS, 603.347.03
Приглушені кольори, округлі форми та красиві канавки – ваза GRADVIS надасть вашому дому ніжнішого та теплішого характеру. Виділіть свої улюблені квіти або просто залиште їх красиво стояти окремо.
Поставте вазу з квітами або без них як красивий об'єкт сам по собі.
Матеріали
кераміка, кольорова глазур
Догляд
Протріть чистою, вологою ганчіркою.
Розміри
- Висота : 21 см
- Діаметр : 16 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Применение | На открытом воздухе или внутри помещения |
| Материал | Керамика |
| Цвет | Розовый |
| Высота вазы | 210 мм |
| Диаметр вазы | 160 мм |
| Ширина вазы | 160 мм |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 935 ₴





