
Миска для білизни, розкладна, 10л, зелена, IKEA PEPPRIG 705.729.63
330 ₴
- Готово к отправке
- Код: 705.729.63
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Миска для білизни, розкладна, 10л, зелена, IKEA PEPPRIG 705.729.63
Ви можете прати одяг вручну або чистити шваброю в унітазі. А коли ви закінчите, ви можете зручно скласти його та повісити на гачок. Підходить для глибокого умивальника ORRSJÖN.
Ця складана чаша підходить для всього: від миття обличчя ваших дітей до прання їхнього одягу та спідньої білизни.
Миску можна швидко складати та розкладати, вона добре зберігає свою форму.
Обережно потріть білизну по рифленому дну, щоб забезпечити ефективне прання.
Завдяки складній конструкції, миска займає мало місця під час зберігання або перенесення в подорожі.
Матеріали
Зверху/Знизу:
Поліпропілен (мін. 20% переробленого)
Середня частина:
синтетичний каучук
Розміри
- Висота : 15 см
- Довжина : 42 см
- Ширина : 35 см
- Місткість : 10 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Овальная |
| Объем | 10 л |
| Цвет | Зелёный |
| Производитель | IKEA |
| Ручки | Есть |
| Высота | 15 см |
| Ширина | 35 см |
| Длина | 42 мм |
| Назначение | Универсальное |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴




