Горщик дитячий, білий/бірюзовий, ІКЕА LOCKIG 405.915.81
Природний перший крок, коли настає час відучувати дитину від підгузків і привчати її до горщика. Знімний вкладиш, який легко спорожняти та очистити після кожного успіху. Зручний горщик, який не ковзає.
Закруглена форма горщика забезпечує маленьким попкам належний комфорт і полегшує прощання з підгузком.
Горщик легко спорожняти, промити та висушити, оскільки він має знімну вставку.
Нековзне дно утримує горщик на місці, забезпечуючи стабільність для вашої дитини.
Його легко брати з собою в подорожі, а також відвідувати друзів чи рідних.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик, термопластичний еластомер, синтетичний каучук
Догляд
Протріть м’яким миючим засобом
Рекомендовано для дітей віком від 1 року.
Розміри
- Довжина : 36 см
- Ширина : 27 см
- Висота : 28 см
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Тип | Горщик класичний |
| Матеріал | Пластик |
| Колір | Різні кольори |
| Довжина | 36 см |
| Ширина | 27 см |
| Висота | 28 см |
| Стан | Новий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 589 ₴



