
Сидіння для унітазу, накладка на туалет білий/бірюзовий, ІКЕА,TOSSIG,805.915.79
330 ₴
- Готово к отправке
- Код: 805.915.79
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Сидіння для унітазу, накладка на туалет білий/бірюзовий, ІКЕА,TOSSIG,805.915.79
Чохол на сидіння унітазу полегшить дитині навчання користуватися туалетом. Зручні для маленьких поп завдяки м'яким вигинам та краям.
Дитина сидить стабільно, оскільки сидіння має протиковзкий матеріал знизу, який надійно фіксує його.
Його можна легко помити та висушити.
Можна зручно повісити на стіну або покласти набік, коли не використовується.
Розроблений для легкого встановлення на унітаз.
Матеріали
Поліпропіленовий пластик, синтетичний каучук
Догляд
Регулярно очищуйте засобом для миття пластикових поверхонь.
Розміри
- Ширина : 30 см
- Глибина : 37 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 37 мм |
| Ширина | 30 мм |
| Высота | 11 мм |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Сиденье на унитаз |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 330 ₴


