
Дитячий подіум сходинка, білий/блакитний, IKEA FORSIKTIG, 105.913.18
275 ₴
- Под заказ
- Код: 105.913.18
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Дитячий подіум сходинка, білий/блакитний, IKEA FORSIKTIG, 105.913.18
Протиковзке покриття знизу запобігає ковзанню подіуму по підлозі.
Інформація про продукт
Протиковзка поверхня зменшує ризик ковзання
Подіум дозволяє вашій дитині самостійно мити руки, що зміцнює її почуття незалежності, розвиває моторику та формує здорові звички.
Для дітей вагою до 35 кг.
Матеріали
Поліпропілен (мін. 50% переробленого матеріалу), синтетичний каучук, синтетичний каучук
Догляд
Протріть чистою, сухою тканиною.
За потреби протріть м’якою тканиною, змоченою у воді та м’якому засобі для миття посуду або милі.
Розміри
- Ширина : 37 см
- Глибина : 24 см
- Висота : 13 см
- Максимальне навантаження : 35 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Подставка под умывальник |
| Материал | Пластик |
| Цвет | Разные цвета |
| Длина | 24 см |
| Ширина | 37 см |
| Высота | 13 см |
| Вес | 0.3 кг |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 275 ₴



