
Форми для запікання, 2 шт, Ikea LYCKAD 004.644.29
1 016 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 004.644.29
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Форми для запікання, 2 шт, Ikea LYCKAD 004.644.29
Маленька форма для запікання ідеально підходить для 1-2 осіб, а коли у вас гості, можна використовувати велику. Обидва вони ідеально підходять для будь-якого приготування: від запіканок і тістечок до стейків і овочів.
Інформація про продукт
Торт на 2 або запіканка на кількох персон за столом? Ці два посуди для духовки подбають про все.
Ідеально підходить, якщо ви хочете подавати страву прямо з духовки на стіл.
Розміри:
31 x 21 x 6 см (ємність 2,4 л) і 23 x 15 x 5 см (ємність 1,0 л).
Матеріали
кераміка, кольорова глазур
ДоглядБезпечний для мікрохвильової печі
Можна мити в посудомийній машині.
Безпечний для духовки – витримує температуру до 280°C.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип формы | Прямоугольная |
| Состояние | Новое |
| Производитель | IKEA |
| Материал | Керамика |
| Диаметр | 310 мм |
| Длина | 210 мм |
| Ширина | 60 мм |
| Общий объем формы | 2 мл |
| Цвет | Черный |
| Количество ячеек | 1 шт |
Информация для заказа
- Цена: 1 016 ₴/комплект

