Дошка обробна, 3 шт 22*16 см IKEA 365+ 604.063.04
Їх можна використовувати як обробну дошку, кришку або стати ідеальним сирним куполом у поєднанні з харчовими контейнерами IKEA 365+.
Виперіть виріб перед першим використанням.
Матеріали
Поліетиленовий пластик
ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Продукт стійкий до температури до 70°C.
Розміри
Довжина : 22 см
Ширина : 16 см
Товщина : 7 мм
Кількість в упаковці : 3 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Пластик |
| Длина | 260 мм |
| Ширина | 160 мм |
| Толщина | 7 мм |
| Цвет | Разные цвета |
| Количество в наборе | 3 шт |
Информация для заказа
- Цена: 370 ₴/комплект



Отправка с 30 мая 2026