Органайзер на замочку білий І55*48*19см кеа PARKLA 503.953.82
У цьому просторому контейнері ви можете безпечно зберігати сезонний одяг або запасні ковдри та подушки, поки вони вам не знадобляться знову. А коли він порожній, ви можете скласти його в плоску упаковку.
Ідеально підходить для всього, від різдвяних прикрас до одягу або постільної білизни.
Він займає мало місця, тому що його можна скласти плоско.
Матеріали
100% поліпропілен (мінімум 40% перероблений) ДоглядНе прати
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
Чистити м'якою ганчіркою, змоченою у воді.
Ширина: 55 см
Глибина: 49 см
Висота: 19 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Количество отделений | 1 |
| Длина | 55 см |
| Ширина | 49 см |
| Высота | 19 см |
| Производитель | IKEA |
| Количество органайзеров | 1 |
| Материал | Полипропилен |
Информация для заказа
- Цена: 105 ₴






