Топ

Органайзер коробочка пластиковий зелений 24*17см Ікеа UPPDATERA 805.040.54
180 ₴
- Под заказ
- Код: 805.040.54
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер коробочка пластиковий зелений 24*17см Ікеа UPPDATERA 805.040.54
Багатофункціональний контейнер з матовою поверхнею - це практичне рішення для зберігання дрібниць, які потім легко переміщати туди, куди вони вам потрібні. Покладіть його в шафу, поставте на стільницю або в іншому місці будинку.
Це допомагає контролювати дрібниці і знайти те, що ви шукаєте.
Легкий доступ і хороший огляд завдяки зниженому фронту.
Ящик UPPDATERA можна легко переносити і вийняти з кухонних ящиків або полиць, оскільки він має дві зручні ручки.
Пластик і закруглені кути полегшують очищення коробки.
Розміри
Ширина: 24 см
Глибина: 17 см
Висота: 10 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Назначение | Универсальное |
| Материал | Пластик |
| Ширина | 24 см |
| Глубина | 17 см |
| Высота | 10 см |
| Цвет | Зелёный |
| Производитель | IKEA |
| Количество органайзеров | 1 |
Информация для заказа
- Цена: 180 ₴





