Серветниця біла Ікеа Ikea LIKSIDIG 802.099.01
Коли ми щось проливаємо, перше, що ми зазвичай робимо, це шукаємо щось, щоб витерти. Завдяки LIKSIDIG на столі завжди є серветки під рукою, і добре видно, коли потрібно поповнити нові.
Тримає серветки разом, завдяки чому вони стоять прямо в серветці.
Серветник дозволить серветки завжди мати під рукою, коли вони вам потрібні.
Підходить для серветок розміром 33x33 см і 40x40 см.
Матеріали: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
Догляд:Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 16 см
Ширина: 4 см
Висота: 16 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Салфетница |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Белый |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Длина | 16 мм |
| Ширина | 4 мм |
| Высота | 16 мм |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 304 ₴



