
Органайзер стійка для столових приборів металевий з бамбуковою ручкою Ікеа VIMPELFISK 305.816.48
494 ₴
- Под заказ
- Код: 305.816.48
Отправка с 30 мая 2026Органайзер стійка для столових приборів металевий з бамбуковою ручкою Ікеа VIMPELFISK 305.816.48
Більше комфорту і менше безладу завдяки серії VIMPELFISK. Зберігайте столові прибори, серветки та інші аксесуари, необхідні за столом, завжди під рукою, одночасно звільняючи місце в ящиках і тримайте порядок.
Це дозволить звільнити місце в ящиках, і в той же час тримати під рукою столові прибори та інші необхідні аксесуари.
Один більший відсік і п'ять менших легко помістять всі улюблені аксесуари, які ви хочете мати на столі.
Бамбукова ручка полегшує перенесення, а завдяки простому дизайну стійка заслуговує на постійне місце на кожному столі.
Підходить для блоку ножів VIMPELFISK.
- Матеріали
Кошик:
сталь, Порошкове покриття
Ручка:
бамбук, безбарвний акриловий лак
Дно:
пробка
Догляд
Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 23 см
Ширина: 12 см
Висота: 20 см
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Подставка |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Цвет | Зелёный |
| Длина | 23 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 20 мм |
| Количество отделов | 6 |
| Размещение | Горизонтальное |
- Цена: 494 ₴




