
Офісне відро для сміття чорний колір сіточки Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 705.018.43
294 ₴
- Под заказ
- Код: 705.018.43
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Офісне відро для сміття чорний колір сіточки Ікеа DRÖNJÖNS Dronjons 705.018.43
Міцний сміттєвий бак з сітчастими боками. Простий, сучасний вигляд, який підходить для різних стилів і приміщень.
-
Матеріали
Сітка/ Нижня панель:
сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття
захист від подряпин:
100% поліестер
Догляд
Протріть чистою сухою ганчіркою.
Протріть м'якою ганчіркою, змоченою у воді, і м'якою рідиною для миття посуду або милом, якщо це необхідно.
-
Розміри
Висота: 35 см
Ширина: 26 см
Глибина: 26 см
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип мусорного ведра | Обычное (без крышки) |
| Форма | Квадратная |
| Материал | Сталь |
| Ширина | 26 мм |
| Длина | 26 мм |
| Высота | 35 мм |
| Вес | 730 г |
| Производитель | IKEA |
Информация для заказа
- Цена: 294 ₴
