
Постіль двоспальна підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа LUKTJASMIN 805.702.80
4 235 ₴/комплект
- Готово к отправке
- Код: 805.702.80
Постіль двоспальна підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа LUKTJASMIN 805.702.80
Як мрія – шовковиста гладка постільна білизна в елегантному, сіро-бежевому кольорі з прекрасним блиском. Атлас витканий з найніжнішої бавовняної пряжі та ліоцеллу. Натуральні, приємні на дотик матеріали.
Підодіял з атласним переплетенням, що надає йому чіткого блиску, який чудово виглядає на ліжку. Виготовлений з бавовни та ліоцеллу - м'яких та натуральних матеріалів, які приємні на дотик.
Ґудзики утримують ковдру на місці.
Наволочка з застібкою-конвертом.
Кількість ниток: 310
Кількість ниток означає кількість використаних ниток на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
60% бавовна, 40% ліоцелл ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 310 /inch²
Довжина підов'їзки: 200 см
Ширина підохови: 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 310 г/м2 |
| Цвет | Бежевый |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Дополнительные характеристики | |
| Простыня на резинке | Нет |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 60 % |
| Тенсел | 40 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 4 235 ₴/комплект




