
Постіль підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа ÄNGSLILJA ANGSLILJA 705.919.66
1 691 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 705.919.66
Отправка с 30 мая 2026Постіль підодіяльник 200*200см та 2 наволочки 50*60см Ікеа ÄNGSLILJA ANGSLILJA 705.919.66
Постільна білизна ÄNGSLILJA виготовлена на 100% з попередньо пом'якшеної бавовни, яка пропускає повітря і вбирає вологу. Тканина не фарбується і не вибілюється, що надає їй природний відтінок.
Тканина з чистої бавовни попередньо випрана методом, який підкреслює колір і робить тканину дуже м'якою.
Бавовна - це м'який, натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу і приємний на дотик.
Нефарбована і вибілена тканина має природно теплий відтінок білого кольору.
Підодіяльник з пластиковими засувками внизу.
Наволочка з застібкою-конвертом.
Щільність: 49 ниток/см² або 125 ниток/дюйм².
Щільність означає кількість ниток на квадратний сантиметр або квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше сплетений матеріал.
Матеріали
100% бавовна (мінімум 30% з переробки) ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не прати в хімчисті.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 125 /inch²
Довжина підов'їзки: 200 см
Ширина підохови: 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Плотность | 125 г/м2 |
| Цвет | Бежевый |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 691 ₴/комплект




