
Органайзер стійка для столових приборів чорний Ікеа RINNIG 303.872.60
276 ₴
- Под заказ
- Код: 303.872.60
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Органайзер стійка для столових приборів чорний Ікеа RINNIG 303.872.60
Можна використовувати як для столових приборів так і для засобів для прибирання.
Матеріали: Поліпропіленовий пластик
Розміри:
Довжина: 31 см
Ширина: 10 см
Висота: 12 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Длина | 310 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Высота | 120 мм |
| Количество отделов | 3 |
| Размещение | Горизонтальное |
| Цвет | Черный |
| Материал | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 276 ₴

