
Чайник для заварювання чаю та кави 1л Ікеа UPPHETTA 602.413.89
665 ₴
- Под заказ
- Код: 602.413.89
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Чайник для заварювання чаю та кави 1л Ікеа UPPHETTA 602.413.89
Часто кава і чай - це те, що рухає вас - або дозволяє розслабитися. Цей кавоварка/чайник подає ваші улюблені напої цілодобово та в будь-який час року. Гаряче і свіжоприготовлене, як і повинно бути!
Залийте мелені кавові зерна або чайне листя гарячою водою, притисніть сито до низу і подавайте прямо з кавоварки/чайної машини.
Можна розкласти на частини, щоб легко мити.
Матеріали
Термостійке скло, поліпропіленовий матеріал, нержавіюча сталь ДоглядМожна мити в посудомийній машині.
Розміри
Висота: 22 см
Діаметр: 10 см
Ємність: 1 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Заварочный чайник |
| Материал | Боросиликатное стекло |
| Пресс-фильтр | Есть |
| Объем | 1000 мл |
| Высота | 220 мм |
| Ширина | 100 мм |
| Диаметр | 100 мм |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Производитель | IKEA |
| Материал крышки | Пластик |
Информация для заказа
- Цена: 665 ₴





