
Ігровий набір лікаря 7 предметів в аптечці Ікеа BARKBORRE 205.396.26
1 216 ₴/комплект
- Под заказ
- Код: 205.396.26
Отправка с 30 мая 2026Ігровий набір лікаря 7 предметів в аптечці Ікеа BARKBORRE 205.396.26
Незалежно від того, чи хоче ваша дитина стати лікарем чи пацієнтом, цей набір заохочує до гри, яка розвиває як уяву, так і здатність проявляти емпатію, одночасно зменшуючи страх перед майбутніми візитами до лікаря.
З цим набором іграшок ваша дитина може дізнатися більше про здоров'я, медичне обладнання та контрольні огляди – ідеально підходить для тих, хто любить піклуватися про інших і мріє стати лікарем у майбутньому.
Під час гри між лікарем і пацієнтом ваша дитина розвиває свої емпатичні та комунікативні навички, що підвищує її впевненість у собі.
Допоможіть дітям розвинути моторику та координацію рук і очей.
Зручно носити з собою, якщо ваша дитина хоче грати в іншому місці, тому що сумка має ручку.
Це займає мало місця для зберігання, оскільки всі деталі можна покласти в сумку.
У комплекті: 1 сумка, 1 дерев'яна трубка, 1 термометр, 1 тонометр, 1 стетоскоп,
Матеріали
Тканина/ Внутрішня тканина/ Ланцюг: 100% поліестер Тканина спинки / Зовнішня тканина: 100% поліестер Наповнення: пінополіетиленова піна, волокна з поліестеру Основний матеріал: 100% поліестер, 100% нейлон, березова фанера, поліпропілен, безбарвний акриловий лак, синтетичний латекс, папір, акрилова фарба, масив бук Слайдер/ NOTRANS: цинк ДоглядПрати вручну при макс. 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
Протріть чистою вологою ганчіркою.
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Набор юного доктора |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Дерево |
| Количество предметов в наборе | 7 |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Ширина | 160 мм |
| Длина | 60 мм |
| Диаметр | 220 мм |
| Вес | 280 г |
- Цена: 1 216 ₴/комплект



