Підставка бамбукова для тарілок кришок Ікеа Ostbit 903.223.60
Виготовлена з бамбука, стійкого і легкого в догляді натурального матеріалу.
Одночасно можна висушити 6 тарілок. Підставка універсальна - підходить для зберігання кухонних дощечок, тарілок, книг.
Матеріали: бамбук, безбарвний акриловий лак
Догляд:Протріть чистою вологою ганчіркою.
Розміри:
Довжина: 27.5 см
Ширина: 12 см
Висота: 8.5 см
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Подставка |
| Основное назначение | Для кухонных крышек, Для кухонных досок |
| Материал | Дерево |
| Цвет | Желтый |
| Длина | 275 мм |
| Ширина | 12 мм |
| Высота | 8.5 мм |
| Количество отделов | 6 |
| Размещение | Горизонтальное |
Информация для заказа
- Цена: 266 ₴



