
Килимок у ванну кімнату бежевий 50*80см Ікеа TOFTBO 104.675.83
513 ₴
- Под заказ
- Код: 104.675.83
Отправка с 03 июня 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Килимок у ванну кімнату бежевий 50*80см Ікеа TOFTBO 104.675.83
Килимок для ванної м'який під ногами. Він легкий і швидко висихає, тому вам не потрібно ходити по вологому килиму кожного разу, коли ви приймаєте душ..
Надзвичайно м'який і швидко висихає, тому що він виготовлений з мікрофібри.
Протиковзку шайбу STOPP можна використовувати для всіх типів підлог, навіть з підігрівом.
Матеріали
100% поліестер (мінімум 90% з переробки) ДоглядПрати в пральній машині макс. 40°C нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушарці, при низьких температурах (макс. 60 ° C).
Не прасувати.
Не прати в хімчисті.
Довжина: 80 см
Ширина: 50 см
Площа: 0.40 м²
Вага: 1410 г/м²
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип | Коврик для ванной |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Бежевый |
| Длина | 50 см |
| Ширина | 80 см |
| Толщина | 2 мм |
| Подходит для пола с подогревом | Да |
Информация для заказа
- Цена: 513 ₴


