
Підставка під гаряче 18*18см Ікеа LAMPLIG LÄMPLIG 001.860.41
180 ₴
- Під замовлення
- Код: 001.860.41
Відправка з 11 квітня 2026+380 (99) 275-01-35
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Підставка під гаряче 18*18см Ікеа LAMPLIG LÄMPLIG 001.860.41
Підставка під каструлі LÄMPLIG виготовлена з нержавіючої сталі, має ніжки, захищені пластиком, і забезпечує як стильний вигляд, так і функціональність на кухонній стільниці або обідньому столі.
Пластикові ніжки запобігають подряпинам поверхні.
Матеріали
Стрижух: нержавіюча сталь Нижня колонтитул: синтетичний каучук, Поліпропіленовий матеріал ДоглядПротріть ганчіркою, змоченою делікатним миючим засобом.
Характеристики
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Форма | Квадратна |
| Діаметр | 18 мм |
| Довжина | 18 мм |
| Ширина | 18 мм |
| Кількість в наборі | 1 шт. |
| Колір | Сріблястий |
Інформація для замовлення
- Ціна: 180 ₴

