Дерев'яно-скляна шкатулка з кришкою. Має різні відсіки для сережок, кілець, брошок і браслетів.
РОЗМІРИ
-
- Висота:30см
- Ширина:23см
- Глибина:5,5 см
- Вага:958 г
СКЛАД
- 60% каучукова деревина
- 15% льон
- 10% скло
- 10% плита МДФ – товщина
- 3% залізо
- 2% каучук
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zara |
| Форма | Прямоугольная |
| Материал | Дерево |
| Ширина | 300 мм |
| Высота | 55 мм |
| Глубина | 230 мм |
| Вес | 958 г |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 4 208 ₴






Отправка с 30 мая 2026