Кошик для душу KROKFJORDEN дозволяє розмістити шампуні та мило в межах досяжності. Присоски міцно прилипають до гладких поверхонь, таких як плитка або скло, навіть під душем. Найкраще те, що свердління не потрібне!
З присосками, які прилипають до гладких поверхонь, таких як скло, дзеркало та плитка.
Практичне зберігання мила, шампуню та кондиціонера в душі.
Металеві кришки на присосках забезпечують гладкий і завершений вигляд.
Виготовлений з оцинкованої та нержавіючої сталі, яка є міцною та стійкою до іржі.
Прилипає лише до плоских поверхонь, таких як скло, дзеркала чи плитка.
Перед встановленням присоски очистіть плитку, щоб забезпечити кращу адгезію.
Навантаження до 3 кг.
Підходить для інших виробів із серії KROKFJORDEN.
Металеві частини: сталь, оцинкована, поліефірне порошкове покриття Каркас/плита: Полікарбонат присоска: синтетичний каучук кришка/ручка: нержавіюча сталь Роз'єм/вставка: ABS пластик (мінімум 20% переробленого) Догляд
Протріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Витріть насухо чистою тканиною
Для більшої стабільності не забудьте затягувати гвинти кожні 3 місяці.
Розміри
Ширина : 24 см
Глибина : 12 см
Висота : 11 см
Максимальне навантаження : 3 кг
Упаковка:
KROKFJORDEN Кошик з присосками
Ширина : 12 см
Висота : 9 см
Довжина : 24 см
Вага : 0,28 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | полка |
| Количество ярусов (полок) | 1 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Да |
| Настенный крепеж | Да |
| Цвет покрытия | Нержавеющая сталь |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 24 мм |
| Глубина | 12 мм |
| Высота | 11 мм |
- Цена: 656 ₴





Отправка с 30 мая 2026