Він підійде для найменших ванних кімнат, але на полицях є достатньо місця для всіх ваших туалетних приналежностей, від пляшечок з шампунем до мила та дрібниць.
Ідеально підходить для маленької ванної кімнати.
Усе залишається на своїх місцях, від шампуню та кондиціонера до губок, адже полиця має високі краї з усіх боків.
Ви можете швидко та легко зібрати полицю, з’єднавши елементи без будь-яких інструментів.
Ідеально підходить для душу, оскільки отвори в полицях дозволяють збирати воду.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Матеріали: Поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений), поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений), поліпропіленовий пластик (мінімум 20% перероблений)
ДоглядПротріть чистою сухою тканиною.
Протріть м’якою тканиною, змоченою водою та м’яким засобом для миття посуду або милом, якщо необхідно.
Меблі необхідно кріпити до стіни за допомогою кріплень, що входять у комплект, щоб запобігти їх перекиданню, якщо дитина спробує залізти або повиснути на них.
Розміри
Ширина : 36,7 см
Глибина : 23,3 см
Висота : 100,6 см
Навантаження на полицю : 4 кг
Відстань між полицями : 30 см
Упаковка:
VESKEN Стійка
Ширина : 23 см
Висота : 19 см
Довжина : 37 см
Вага : 1,88 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | полка |
| Количество ярусов (полок) | 4 |
| Возможность регулировки полок по высоте | Нет |
| Количество ножек | 4 шт |
| Настенный крепеж | Нет |
| Основной цвет | Черный |
| Цвет покрытия | Черный |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 36.7 мм |
| Глубина | 23.3 мм |
| Высота | 100.6 мм |
- Цена: 627 ₴


