Він підійде для найменших ванних кімнат, але на полицях є достатньо місця для всіх ваших туалетних приналежностей, від пляшечок з шампунем до мила та дрібниць.
Ідеально підходить для маленької ванної кімнати.
Усе залишається на своїх місцях, від шампуню та кондиціонера до губок, адже полиця має високі краї з усіх боків.
Міцна конструкція та чотири колеса дозволяють легко переміщати коляску та використовувати її будь-де. Завдяки своїм невеликим розмірам він також підходить у вузьких місцях.
Ви можете швидко та легко зібрати планку, з’єднавши елементи, з’єднавши їх без будь-яких інструментів.
Ідеально підходить для душу, оскільки отвори в полицях дозволяють збирати воду.
Можна поєднувати з іншими продуктами серії VESKEN.
Матеріали: Поліпропіленовий пластик
ДоглядПротріть м’яким миючим засобом
Протріть чистою сухою тканиною.
Розміри
Ширина : 54 см
Глибина : 18 см
Висота : 71 см
Максимальне навантаження : 6 кг
Упаковка:
VESKEN кошик
Ширина : 18 см
Висота : 14 см
Довжина : 54 см
Вага : 1,75 кг
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Тип мебели | этажерка |
| Количество ярусов (полок) | 3 |
| Настенный крепеж | Нет |
| Цвет покрытия | Белый |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Состояние | Новое |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 54 мм |
| Глубина | 18 мм |
| Высота | 71 мм |
- Цена: 940 ₴




