
Комплект постільної білизни IKEA 805.775.97 BERGFINK (150*200/50*60)
2 451 ₴
- Под заказ
- Код: 805.775.97
Отправка с 30 мая 2026Дивовижна м’яка постільна білизна з кольоровими транспортними засобами на білому фоні. Щільна бавовна дихає і приємно охолоджує шкіру малюка всю ніч.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Бавовна - м'яка і приємна до шкіри малюка.
Матеріал щільний, що робить постільну білизну надзвичайно довговічною.
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Якщо ви хочете захистити комплект постільної білизни від бруду і пилу, ви можете зберігати його в сумці, що входить в комплект.
Товста бавовняна пряжа зігріє малюка холодними ночами, а начісована поверхня надзвичайно м'яка на дотик.
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Кількість ниток: 196
Матеріали: 100% бавовна
ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям від 3 років
Розміри
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Щільність нитки : 196 /дюйм²
Довжина простирадла : 200 см
Ширина простирадла : 90 см
Упаковка:
BERGFINK Комплект постільної білизни з 3 предметів з сумкою
Ширина : 19 см
Висота : 13 см
Довжина : 28 см
Вага : 1,79 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Простыня | 1 (шт) |
| Наволочка | 1 (шт) |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 90 см |
| Длина простыни | 200 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 150 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 2 451 ₴







