
Постіль Постільна білизна пінгвіни Blavingad IKEA 105.210.85 BLÅVINGAD (150*200/50*60 см)
1 320 ₴
- Под заказ
- Код: 105.210.85
Отправка с 30 мая 2026Пінгвіни можуть як швидко плавати, так і глибоко пірнати. Вони стоять поруч на цій підодіяльнику та м’якій наволочці з бавовни/віскози на блискавці – готові перенести вашу дитину до країни мрій.
Можна легко підтримувати в чистоті; машинне прання (60°C).
Застібка-блискавка утримує ковдру на місці.
Ідеально поєднується з іншими продуктами з колекції BLÅVINGAD.
Пінгвін на цій підодіяльнику та наволочці також доступний у вигляді приємної подушки в колекції BLÅVINGAD.
У комплекті: 1 підодіяльник (150х200 см) і 1 наволочка (50х60 см).
Кількість ниток: 152
Кількість ниток означає кількість ниток, використаних на квадратний дюйм тканини. Чим більше число, тим щільніше виткано полотно.
Матеріали: 80% бавовна, 20% віскоза/віскоза
ДоглядУсадка: максимум 4%.
Машинне прання макс. 60°C, звичайна програма.
Прати разом з речами подібного кольору.
Перед пранням виверніть чохол навиворіт і закрийте блискавку.
Не відбілювати.
Можна сушити в сушильній машині при нормальній температурі (макс. 80°C).
Праска, макс. 200°C.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям від 3 років
Розміри
Довжина наволочки : 50 см
Ширина наволочки : 60 см
Довжина підодіяльника : 200 см
Ширина підодіяльника : 150 см
Щільність різьби : 152 /дюйм²
Упаковка:
BLÅVINGAD Підодіяльник і наволочка
Ширина : 19 см
Висота : 4 см
Довжина : 28 см
Вага : 0,93 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Полуторный |
| Тип ткани | Хлопок |
| Цвет | Разные цвета |
| Размеры простыни | |
| Ширина простыни | 150 см |
| Длина простыни | 200 см |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 60 см |
| Длина наволочки | 50 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 80 % |
| Вискоза | 20 % |
- Цена: 1 320 ₴








