
Дитячий іграшковий будиночок IKEA 502.907.85 FLISAT (Ляльковий будиночок)
2 451 ₴
- Готово до відправки
- Код: 502.907.85
У більшості дітей є речі, якими вони пишаються і хочуть похвалитися світові. Коли ваша дитина переросте ляльки, ви можете використовувати цей ляльковий будиночок як настінну полицю, щоб виставити всі свої важливі речі.
Ляльковий будиночок дозволить вашій дитині створити будинок для своїх ляльок і грати з ними.
Коли дитина підросте, ляльковий будиночок можна буде використовувати як полицю для книг, фотографій або інших предметів, які дитина хотіла б виставити напоказ.
Різні типи стін вимагають різних типів кріплень; Завжди використовуйте шурупи та шурупи (купуються окремо), які підходять для стін у вашому домі.
Підходить для інших продуктів серії FLISAT.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
Матеріали
Зносний шар: Масив сосни, Тонований акриловий лак Задня панель/задня планка: ДВП, акрилова фарба Верхня частина: Масив сосни, акрилова фарба ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Рекомендуємо поставити ляльковий будиночок на підлогу або повісити на стіну.Рекомендовано дітям від 3 років. Продукт має маркування CE.
Розміри
Ширина : 58 см
Глибина : 22 см
Висота : 59 см
Упаковка:
FLISAT Ляльковий будиночок/стінна полиця
Ширина : 25 см
Висота : 11 см
Довжина : 53 см
Вага : 5,47 кг
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип | Будиночок |
| Розміщення | У приміщенні |
| Вікова група | Від 3 років |
| Матеріал | Дерево |
| Колір | Різні кольори |
| Збірно-розбірна конструкція | Так |
| Ширина | 58 мм |
| Довжина | 22 мм |
| Висота | 50 мм |
| Вага | 5.4 кг |
| Стать | Унісекс |
| Стан | Новий |
- Ціна: 2 451 ₴





