
Дитяча іграшка IKEA 101.592.78 TITTA DJUR (Пальчикові ляльки 10 шт)
408 ₴
- Под заказ
- Код: 101.592.78
Отправка с 30 мая 2026+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створювати власні казки весело, а ці 10 ляльок роблять історію ще більш живою. Вибирайте персонажів і давайте волю своїй уяві. Одного разу...
Один розмір - підходить для великих і маленьких пальців.
10 різних ляльок - по одній на кожен палець.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядРучне прання при максимальній температурі 40°C.
Не відбілювати.
Не сушити в пральній машині.
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям від 3 років. Продукт має маркування CE.
Упаковка:
Кількість в упаковці : 10 шт
TITTA DJUR Ручна лялька
Ширина : 15 см
Висота : 8 см
Довжина : 18 см
Вага : 0,05 кг
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 3 лет |
| Материал | Текстиль |
| Состояние | Новое |
| Размеры | |
| Высота | 8 мм |
| Ширина | 15 мм |
| Длина | 18 мм |
| Вес | 0.05 г |
| Пользовательские характеристики | |
| Тип | Пупс |
Информация для заказа
- Цена: 408 ₴




