Копати, переслідувати злочинців і гасити пожежі. З цими іграшковими транспортними засобами в уявному світі може статися багато захоплюючих речей. Частина серії LILLABO з ще більшою кількістю транспортних засобів і персонажів, з якими можна грати.
Можливість створення багатьох комбінацій.
Розвиває уяву, дрібну моторику та логічне мислення дитини.
Матеріали: масив бука, прозорий акриловий лак, АБС-пластик, поліетилен, сталь, оцинкований, поліамідний пластик
Догляд: Протріть чистою вологою тканиною.Витріть насухо чистою тканиною
Для дітей віком від 18 місяців. Продукт має маркування CE.
Розміри
Довжина : 11 см
Ширина : 7 см
Висота : 12 см
Кількість в упаковці : 3 шт.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Возрастная группа | От 2 лет |
| Материал | Комбинированный |
| Ширина | 7 мм |
| Длина | 11 мм |
| Высота | 12 мм |
| Вес | 0.25 г |
| Состояние | Новое |
| Тип | Пупс |
Информация для заказа
- Цена: 598 ₴


