
М’яка дитяча іграшка кіт котик IKEA 002.604.51 LILLEPLUTT
342 ₴
- Під замовлення
- Код: 002.604.51
Відправка з 11 квітня 2026М’яке кошеня з великими очима та доброзичливою мордочкою – найкращий друг у світі, з яким можна грати, обніматися та всюди носити з собою. Правильний розмір - навіть для найменших дітей.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони також люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядМашинне прання макс. 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям з народження. Продукт має маркування CE.
Ширина : 24 см
Висота : 10 см
Довжина : 26 см
Вага : 0,11 кг
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | IKEA |
| Країна виробник | Польща |
| Тип іграшки | Тварина |
| Вікова група | Без обмежень |
| Матеріал | Поліестер |
| Колір | Сірий |
| Висота | 10 см |
| Ширина | 24 см |
| Довжина | 26 см |
| Вага | 0.11 г |
| Прання | Машинна |
| Стан | Новий |
- Ціна: 342 ₴




