У дикій природі доросла панда з’їдає близько 38 кілограмів бамбука – щодня! Але цьому чорно-білому ведмедику не потрібна їжа, лише багато любові.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони також люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Залежно від місцевих умов продукт може бути призначений для переробки або відновлення енергії після використання.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядМашинне прання макс. 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Рекомендовано дітям з народження. Продукт має маркування CE.
Ширина : 25 см
Висота : 14 см
Довжина : 36 см
Вага : 0,17 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Высота | 14 см |
| Ширина | 24 см |
| Длина | 36 см |
| Вес | 0.17 г |
| Стирка | Машинная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 342 ₴






Отправка с 30 мая 2026