За цими пильними світло-блакитними очима ховається милий друг, який любить пригоди та людей. Завжди доброзичливий, у нього густе тепле хутро, до якого можна пригорнутися.
Усі плюшеві іграшки зручні для обіймів і заспокоєння, вони також люблять грати та пустувати. Більше того, вони заслуговують довіри та пройшли випробування на безпеку.
Тканина: 100% поліестер начинка: 100% поліестер - порожнисті волокна ДоглядМашинне прання макс. 40°C, делікатна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в машині при низьких температурах (макс. 60°C).
Не прасувати.
Не піддавайте хімчистці.
Ширина : 22 см
Висота : 10 см
Довжина : 28 см
Вага : 0,09 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Тип игрушки | Животное |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Материал | Полиэстер |
| Цвет | Серый |
| Высота | 10 см |
| Ширина | 22 см |
| Длина | 28 см |
| Вес | 0.1 г |
| Стирка | Машинная |
| Состояние | Новое |
Информация для заказа
- Цена: 294 ₴






Отправка с 30 мая 2026