
Підставка для тортів IKEA 29 см 401.255.50 ARV BRÖLLOP Brollop
1 644 ₴
- Готово к отправке
- Код: 401.255.50
+380 (99) 275-01-35
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Підставка для тортів – це спосіб урочистої подачі, наприклад, випічки, сиру або печива.
Виперіть виріб перед першим використанням.
Сировина в цьому продукті може бути перероблена. Перевірте правила переробки у вашому муніципалітеті та перевірте, чи є у вашому районі станції переробки.
Матеріали - скло
Догляд:Можна мити в посудомийній машині (до 70 градусів)
Тільки для їжі та напоїв при максимальній температурі 50°C.
Розміри
Висота : 22 см
Діаметр : 29 см
Упаковка
Ширина : 30 см
Висота : 16 см
Довжина : 31 см
Вага : 3,05 кг
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Круглая |
| Материал | Богемское стекло |
| Диаметр | 290 мм |
| Длина | 290 мм |
| Ширина | 290 мм |
| Высота | 220 мм |
| Цвет | Прозрачный |
| Тематика декора, рисунка | Абстракция |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Да |
| Использование в микроволновке | Да |
| Хранение в холодильнике | Да |
| Хранение в морозильной камере | Нет |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Многоуровневая | Нет |
| Наличие крышки | Да |
Информация для заказа
- Цена: 1 644 ₴




