Виготовлений з бамбука, міцного та легкого у догляді натурального матеріалу.
Матеріали
бамбук, прозорий лак
ДоглядПрати тільки вручну.
Виперіть виріб перед першим використанням.
Не використовуйте металевий кухонний посуд, який може подряпати поверхню чаші.
Розміри
Висота : 9 см
Діаметр : 30 см
Ємність : 4.0 л
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип посуды | Миска |
| Форма | Круглая |
| Материал миски | Бамбук |
| Объем | 4 л |
| Диаметр миски | 30 см |
| Длина миски | 30 см |
| Ширина миски | 30 см |
| Высота миски | 9 см |
| Цвет | Белый |
| Крышка | не предусмотрена |
| Количество в наборе | 1 шт |
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Дополнительные характеристики | |
| Использование в микроволновке | Нет |
| Использование в духовке | Нет |
| Подходит для мытья в посудомоечной машине | Нет |
| Хранение в холодильнике | Да |
Информация для заказа
- Цена: 846 ₴



