Кошик з дерев"яною ручкою білий Ікеа Risatorp 902.816.18
Він підходить для речей для роботи, а також для зберігання речей на кухні, в передпокої та у ванній кімнаті – і для предметів, які ви часто переносите в різні місця.
Через сітку можна побачити вміст, а після того, як ручки опустили, кошик займає мало місця у вертикалі.
Він також чудово підходить для зберігання фруктів і овочів, які краще тримати поза холодильником. Сітка забезпечує циркуляцію повітря, завдяки чому їжа довше зберігає свіжість.
Кошик забезпечує легкий доступ до овочів і фруктів, а також є гарною прикрасою.
Ручка полегшує перенесення, наприклад, під час накриття столу.
Кошик: сталь, Порошкове покриття Ручка: березовий шпон, безбарвний акриловий лак Нит: алюміній ДоглядКошик не можна класти в посудомийну машину, під проточну воду або занурювати у воду.
Протріть дочиста м'якою ганчіркою, змоченою у воді та м'яким миючим засобом або в мило, якщо потрібно.
Протріть чистою сухою ганчіркою.
Розміри
Довжина: 25 см
Ширина: 26 см
Висота: 18 см
Максимальне навантаження: 4 кг
| Основные | |
|---|---|
| Форма | Квадратная |
| Материал | Металл |
| Цвет | Белый |
| Ширина | 250 мм |
| Длина | 260 мм |
| Высота | 300 мм |
| Вес | 630 г |
| Производитель | IKEA |
| Вид корзины | Универсальная |
- Цена: 580 ₴





Отправка с 30 мая 2026