Табурет сходинка білого кольору Ікеа Bekvam 401.788.88
Зберігати речі на висоті – розумно, але іноді до них важко дістатися. Табурет зі сходинкою полегшує доступ до речей у найвищих шафах - і це також виглядає красиво.
Зручний отвір у верхній сходинці дозволяє легко пересувати табурет
Масив дерева - міцний, натуральний матеріал.
Табурет зі сходинкою полегшує доступ до речей, які зберігаються високо.
Цей табурет пройшов випробування на відповідність нашим найсуворішим стандартам на стабільність, довговічність і безпеку, щоб витримувати щоденне використання вдома протягом багатьох років.
Для внутрішнього використання
Матеріали
масив осики, Клей, Морилка, Прозорий акриловий лак ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити найвищу якість, необхідно затягнути гвинти.
Розміри
Ширина : 43 см
Глибина : 39 см
Висота : 50 см
Максимальне навантаження : 100 кг
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Цвет (оттенок) мебели | Белый |
| Состояние | Новое |
| Тип мебели | Табурет-стремянка |
| Форма сиденья | прямоугольная |
| Цвет | Белый |
| Подножка | Да |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 43 мм |
| Глубина | 39 мм |
| Высота | 50 мм |
| Высота стула с учетом спинки | 50 мм |
| Вес | 3.17 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал изготовления | |
| Основной обивочный материал | ткань |
- Цена: 1 282 ₴




