Табурет сходинка бук 50см Ikea Bekvam 601.788.87
Зберігати речі на висоті – розумно, але іноді до них важко дістатися. Табурет зі сходинкою полегшує доступ до речей у найвищих шафах - і це також виглядає красиво.
Зручний отвір у верхній сходинці дозволяє легко пересувати табурет
Масив дерева – це міцний натуральний матеріал, який можна відшліфувати наждачним папером і зберегти.
Табурет зі сходинкою полегшує доступ до речей, які зберігаються високо.
Цей табурет пройшов випробування на відповідність нашим найсуворішим стандартам на стабільність, довговічність і безпеку, щоб витримувати щоденне використання вдома протягом багатьох років.
Не фарбуйте табурет звичайною фарбою через ризик ковзання. Однак її можна обробити маслом STOCKARYD, щоб захистити поверхню та підкреслити текстуру деревини.
Для внутрішнього використання
Матеріали
Рама: масив бука Верх/Сходи: масив бука, клей ДоглядПротріть тканиною, змоченою м’яким миючим засобом.
Протріть чистою сухою тканиною.
Щоб забезпечити найвищу якість, необхідно затягнути гвинти.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Цвет (оттенок) мебели | Бук натуральный |
| Состояние | Новое |
| Подножка | Да |
| Наличие подлокотников | Нет |
| Поворотный механизм | Нет |
| Штабелируемый | Нет |
| Габаритные размеры | |
| Ширина | 43 мм |
| Глубина | 39 мм |
| Высота | 50 мм |
| Вес | 4.6 кг |
| Максимально допустимая нагрузка | 100 кг |
| Материал изготовления | |
| Сиденье | натуральное дерево |
| Ножки | натуральное дерево |
- Цена: 1 375 ₴


