
Дитяче крісло біле з подушкою Ікеа LOBERGET / SIBBEN 395.013.17
2 185 ₴
- Под заказ
- Код: 395.013.17
Отправка с 30 мая 2026Дитяче крісло біле з подушечкою Ікеа LOBERGET / SIBBEN 395.013.17
На цьому міцному настільному стільці ваша дитина сидить зручно - незалежно від того, робить вона уроки або займається художніми роботами. Висота легко регулюється, а сучасний, простий дизайн підходить до всього.
Дитячий офісний стільчик з регулюванням висоти, який, обертаючи, можна встановити на потрібну висоту.
Регульована висота сидіння забезпечує зручне положення під час сидіння.
Матеріали
Сидіння молодіжного стільця
Сидіння: Поліпропіленовий пластик Гайка: сталь, гальванізованаРама дитячого стільця, поворотна
Основа/ Маточина основи у формі зірки/ Нога основи у формі зірки: сталь, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Розсувна колонка: поліамідний пластик, ацетальний пластик, сталь, оцинкований, епоксидне/поліефірне порошкове покриття Кришка/ Накладки трубки: Поліпропіленовий пластикПодушка для дитячого крісла для офісу
Внутрішня наволочка: 100% поліестер (мін. 70% перероблений) Протиковзкий захист: 100% поліестер
Призначені для дітей у віці 7-12 років.Рекомендовано для дітей від 8 роківРекомендується для дітей від 8 років.Продукт був протестований для домашнього використання.Продукт розроблений і протестований для домашнього використання.
Перевірено для: 110 кг
Ширина: 56 см
Глибина: 56 см
Максимальна висота: 75 см
Ширина сидіння: 31 см
Глибина сидіння: 32 см
Мінімальна висота сидіння: 38 см
Максимальна висота сидіння: 49 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Страна производитель | Польша |
| Основание кресла | Крестовина без колесиков |
| Цвет | Белый |
| Наличие спинки | Да |
| Количество колесиков | 0 шт |
| Максимально допустимая нагрузка | 110 кг |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Состояние | Новое |
| Тип кресла | Компьютерное |
| Наличие подсветки | Нет |
| Габаритные размеры кресла | |
| Ширина кресла | 31 см |
| Глубина кресла | 32 см |
| Высота с учетом спинки | 75 см |
| Высота посадочной части кресла | 49 см |
| Высота сиденья в нижнем положении | 38 см |
| Высота сиденья в верхнем положении | 49 см |
| Вес кресла | 4.2 кг |
| Материал изготовления кресла | |
| Каркас кресла | сталь |
- Цена: 2 185 ₴





