
Постільна білизна підодіяльник 200*200см та наволочка 2 шт 50*60см Ікеа STRANDLUMMER 005.797.84
1 700 ₴
- Под заказ
- Код: 005.797.84
Отправка с 30 мая 2026Комплект постільної білизни з барвистим мотивом квіткового лука, розробленим Еммою Провсе. Виготовлена з бавовни з ефектом попереднього прядіння з нерівними волокнами, які надають тканині цікаву текстуру і невимушений характер.
иготовлений з 100% бавовни - натурального і міцного матеріалу, який з кожним пранням стає м'якшим.
Бавовна - це м'який, натуральний матеріал, який дихає, вбирає вологу і приємний на дотик.
Сплетені з потовщених ниток, які надають тканині цікаву, відчутну на дотик структуру.
Декоративні кнопки, обтягнуті тканиною, тримають ковдру на своєму міеску.
Наволочка з конвертною застібкою.
Матеріали
100% бавовна ДоглядПрати в пральній машині макс. 60°C, нормальна програма.
Не відбілювати.
Можна сушити в барабанній сушарці, нормальна температура (макс. 80°C).
Прасувати, макс. 200°C.
Не хімчистки.
Розміри
Кількість наволочок: 2 шт.
Довжина наволочки: 50 см
Ширина наволочки: 60 см
Щільність нитки:: 118 /inch²
Довжина поводи: 200 см
Ширина підоходи: 200 см
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | IKEA |
| Тип комплекта | Двуспальный |
| Тип ткани | Коттон |
| Плотность | 118 г/м2 |
| Цвет | Разные цвета |
| Тематика декора, рисунка | Растения, цветы |
| Пододеяльник | 1 (шт) |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особенность наволочек | Одного размера |
| Размеры наволочки | |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Длина наволочки | 60 см |
| Ширина второй наволочки | 50 см |
| Длина второй наволочки | 60 см |
| Состав ткани | |
| Хлопок | 100 % |
| Размеры пододеяльника | |
| Ширина пододеяльника | 200 см |
| Длина пододеяльника | 200 см |
- Цена: 1 700 ₴





