Найпростіший спосіб вдихнути нове життя у свою стару прасувальну дошку. Просто натягніть чохол на дошку і стягніть шнурок, щоб отримати ідеальну посадку. М'яка підкладка робить прасування більш плавним.
Заміна чохла для прасувальної дошки - це швидкий і простий спосіб освіжити зовнішній вигляд дошки.
Шнурок тримає чохол на місці.
У комплекті з м'якою повстяною підкладкою для полегшення прасування.
Підходить для прасувальної дошки довжиною 108-120 см і шириною 33-40 см.
Матеріали
Тканина: 100% бавовна Підкладка: наповнення з поліефірних волокон/перероблене ДоглядПокриття
Прати в пральній машині макс. 40°C нормальна програма.
Не відбілювати.
Не сушити в сушильній машині.
Прасувати, макс. 200°C.
Не хімчистки.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Тип | Чехол для гладильной доски |
| Вариант установки | Настольный |
| Материал чехла | Хлопок |
| Длина рабочей поверхности/чехла | 120 см |
| Ширина рабочей поверхности/чехла | 40 см |
| Цвет | Серый |
| Производитель | IKEA |
| Состояние | Новое |
| Гарантийный срок | 1 мес |
| Габаритные размеры в сложенном виде | |
| Длина | 17 см |
| Ширина | 4 см |
| Высота | 44 см |
| Вес | 0.35 кг |
Информация для заказа
- Цена: 511 ₴
